10 Грудня, 2023 р., 12:00
На заході діти створювали власними руками новорічні іграшки для Захисників. Вони вибирали з різних матеріалів, що були представлені на столах, і виготовляли те, що хотіли. Це були ангели, сніжинки, зірочки, ялинки та інші новорічні символи. Після того, як іграшки були готові, діти дивились мультик про Миколая. Їм дуже сподобалася історія про доброго чарівника, який приносить подарунки дітям. Вони весело провели час і отримали багато позитивних емоцій.
10 Грудня, 2023 р., 11:57
Під час заходу всі учасниці познайомились із значенням хустки в житті жінки. Вони дізналися, що хустина - це не просто аксесуар, а й символ української культури та традицій. Хустина була невід'ємною частиною вбрання української жінки протягом багатьох століть. Вона використовувалася як оберіг, як захист від злих духів, а також як ознака соціального статусу. Учасниці заходу також приєднались до святкового флешмобу. Вони одягли свої найкращі хустки та влаштували фотосесію. Ця фотосесія стала символом єдності та дружби жінок Недобоївської громади.