ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Недобоївська сільська об'єднана територіальна громада — об'єднана територіальна громада в Україні, у Хотинському районі Чернівецької області. Адміністративний центр — село Недобоївці.

Площа — 79,5 км². Населення — 7171 мешканець (2015).

Утворена в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015 року. До складу громади ввійшли Долинянська, Керстенецька, Недобоївська та Ставчанська  сільські ради Хотинського району, які 12 серпня 2015 року прийняли рішення про добровільне об'єднання громад. А 14 серпня утворення громади затверджене рішенням обласної ради.