Розпорядження про проведення 19 сесій 7 скликання

НЕДОБОЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХОТИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 33-Р

с. Недобоївці                                                                                            13.06.2017 р.

Про скликання позачергової девятнадцятої  сесії

сьомого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати дев’ятнадцяту  сесію Недобоївської сільської ради  VІІ скликання 13  червня 2017 року. Роботу пленарного засідання розпочати  15 червня 2017 року о 15.00 год.  в приміщенні Недобоївської сільської ради

1. На розгляд сесії винести наступні питання:

1.1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

1.2. Про затвердження проектів на виконання плану соціально-економічного розвитку Недобоївської об’єднаної територіальної громади.

1.3. Про перейменування вулиці у селі Долиняни.

1.4. Про вилучення земельних ділянок

1.5.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) у власність .

1.6.Про затвердження  технічної документації із землеустрою, щодо

встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості).

1.7.Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

1.8.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки.

1.9.Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки учасникам АТО.

1.10.Про затвердження актів обстеження земельних ділянок Недобоївської сільської ради села Ставчани.

1.11. Про затвердження звіту про незалежну оцінку трикімнатної квартири, що знаходиться за адресою: вулиця Чернівецька, будинок №1а, квартира №5, с. Недобоївці Хотинського району Чернівецької області.

1.12. Про затвердження звіту про незалежну оцінку трикімнатної  квартири, що знаходиться за адресою: вулиця Чернівецька, будинок №1а, квартира №1, с. Недобоївці Хотинського району Чернівецької області.

1.13. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вулиця Головна, будинок №28а, с. Недобоївці Хотинського району Чернівецької області.

1.14. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вулиця Головна, будинок №28а, с. Недобоївці Хотинського району Чернівецької області

1.15. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вулиця Головна, будинок №28б, с. Недобоївці Хотинського району Чернівецької області.

1.16. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вулиця Головна, будинок №23, с. Керстенці Хотинського району Чернівецької області.

1.17. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: вулиця Б.Хмельницького, будинок №2, с. Ставчани Хотинського району Чернівецької області.

1.18. Про преміювання сільського голови.

1.19.Інші питання.

2. Секретарю сільської ради Сворожинській Н.І. оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті Недобоївської сільської ради та на дошках об’яв в приміщеннях сільської ради.

На пленарне засідання запрошуються депутати сільської ради, посадові особи сільської ради, представники громадськості.

Сільський  голова                                                                  Юзва Ю.М.