Шановні жителі Недобоївської об'єднаної територіальної громади

Шановні жителі Недобоївської  обєднаної територіальної громади!

З нагоди  великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання, Божого благословення, здоров’я і добробуту! Нехай ці святкові дні зігріють ваші душі  світлом  любові  до Бога і ближніх, зміцнять віру, наповнять серця милосердям та добром! Хай малинові дзвони Великодня принесуть у  Вашу оселю радість, віру, надію і любов!   Щасливих Великодніх свят Бажає Вам голова Недобоївської  об’єднаної  територіальної  громади  Юзва Ю. М.