ОБМІН ДОСВІДОМ ГОЛІВ ОТГ БУКОВИНИ ТА ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

В рамках навчального візиту, голова Недобоївської об`єднаної територіальної громади, Юзва Ю.М. у складі делегації із 11 представників Буковини взяв участь у відкритті Центру надання адміністративних послуг в Межівській об'єднаній територіальній громаді, що на Дніпропетровщині.Також представники делегації разом з керівництвом громади поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам АТО.

У рамках навчального візиту, відбулося навчання та обмін досвідом за алгоритмом: «Від створення громади до діючого ЦНАПу». Отриманий досвід свідчить про те що процес децентралізації надання адмінпослуг стає ближчим для мешканців об’єднаних громад та набув незворотного характеру.