У Керстенцях облаштовують вуличне освітлення

Із бюджету Недобоївської об‘єднаної територіальної громади було виділено 35000 грн. на впорядкування та облаштування вуличного освітлення. За ці кошти придбано 60 вуличних ліхтарів та енергозберігальні лампи до них, 1100 м спецкабелю, 13 кронштейнів. Про це повідомляють Хотинські вісті.

13 ліхтарів і кабель планується використати для завершення робіт з облаштування вуличного освітлення по вул. Героїв Майдану у Керстенцях. Решту розподілено на чотири округи цього населеного пункту.

Також жителі Керстенців виявили бажання та, приклавши зусилля, провели частково вуличне освітлення населеного пункту за власний рахунок.

Джерело: https://pogliad.ua