Команда Недобоївської ОТГ представляла область у всеукраїнських змаганнях

Дата: 20.11.2018 22:56

Фото без опису

16–18 листопада в місті Берегово Закарпатської області відбулись перші Всеукраїнські спортивні змагання серед команд об‘єднаних територіальних громад, засновані громадською організацією «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос». У програмі змагань були такі види: шахи, шашки, настільний теніс, гирьовий спорт та на вибір футзал або волейбол.

На цих дебютних змаганнях були представлені команди 24 областей. Честь захищати Чернівеччину випала Недобоївській ОТГ. Слід відзначити досить високий рівень майстерності спортсменів та збірних і, якщо у загальнокомандному заліку наші спортсмени розташувались у середині другого десятку, то в окремих видах вдалося продемонструвати гарний результат. Так, Іван Савчук у змаганнях з шахів посів 5 місце серед 23 учасників. А найкращий виступ вдався волейбольній команді у складі Тараса Балахтаря, Олександра Гайдеєка, Ігоря Міллера, Івана Сарахмана, Ігоря Тодосійчука, Андрія Єремеєка, Ігоря Хавруняка.

У волейбольних баталіях змагалися 8 команд. Здобувши дві перемоги на груповому етапі над суперниками з Тернопільської та Львівської областей (2:0 та 2:1 відповідно), волейболісти Недобоївська ОТГ у драматичному матчі поступилась спортсменам з Полтавщини 1:2 (майбутнім переможцем).

Таким чином у вирішальній ігровий день у матчі за третє місце зійшлись Полянська ОТГ Закарпатської області та Недобоївського ОТГ. Поступившись у першій партії, наші спортсмени зуміли перемогти у двох наступних і в підсумку посіли 3 місце.

Тож вітаємо наших волейболістів з успішним виступом і бажаємо перемог у наступних стартах!

Джерело "https://www.hotvisti.com.ua"

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)