Перший всеукраїнський фестиваль «Золота гармонь Уманщини»

Дата: 19.07.2018 16:36

Перший всеукраїнський фестиваль «Золота гармонь Уманщини»

Літо -чарівна пора  відпочинку біля моря , річки  поїздки дітвори  в табори по Україні  та більшість учасників  зразкового аматорського  ансамблю «Гармошкарі», який  функціонує при Недобоївському СБКДВНТ  знайшов шлях для  відпочинку дарувати  людям добро  та радість.  Завдяки поїздки , які вони здійснюють та популяризуючи гру  на народному інструменті  гармоні. Колектив  побував  в місті  Кам’янець-Подільську  на IV  FOLK-FEST «Нетлінна  спадщина глибин Дністра». Приймали участь  у святкуванні         565-річниці  від першої  згадки  в літописі  про місто Новоселиця,  святкуванні  дня села  в Новому -Киселеві Кіцманського району , колектив став учасником  XXIX  міжнародного фольклорного фестивалю  «Буковинські зустрічі» м. Чернівці. 14 липня 2018р. побували  на I Всеукраїнському  фестивалі «Золота гармонь Уманщини» який проходив  в селі Радиківка Уманського району , Черкаської області. У фестивалі  брали участь  близько 250 гармоністів з усієї України, Білорусії ,Росії  демонстрували  творче багатство  нашої землі гру на гармошці.

Фото без опису

Мета організаторів  фестивалю -збереження  та подальший розвиток  мистецтва  гри на народному інструменті  гармонії.

Фестиваль  відбувався  за підтримки  народного депутата України Антона Яценка.

Фото без опису

Ансамблю «Гармошкарів»та його керівнику Г.Гайдеєку вручено  подяку за високу  майстерність , збереження та популяризацію гри на  народному  інструменті гармоністів   України , виховання талановитих  дітей – надійної зміни  нинішнім віртуозам  гармошки  нашої України , подяку вручив  голова   громадського об’єднання «Асоціація  гармошкарів України» Олег Мічурін.  Всі учасники отримали значки з надписом «Золота гармонь Уманщини»  та дипломи . Велику подяку хочемо висловити голові Недобоївської ОТГ Юзві Ю.М.  за підтримку розвитку культури  в об’єднаній громаді,  та фінансову  підтримку поїздки на фестиваль .