Кооператив - шлях до економічного зростання

В Недобоївській ОТГ реалізується грантовий проект «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який громада виграла в 2017 р. Проект повинен бути реалізований протягом 24 місяців  . В рамках даного проекту буде створено кооператив з приводу діяльності якого проводиться анкетування населення громади ,з метою виявлення напрямів економічного розвитку особистих селянських господарств та можливих послуг сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу .

Результатом реалізації даної програми буде  започаткування роботи кооперативу в Недобоївській ОТГ.

За посиланням можна завантажити анкету,заповнити та вислати її на електронну пошту Недобоївської ОТГ (nedoboivtsi14@ukr.net)з поміткою «Анкетування».

(зображення взято з http://www.kma.ks.ua)