Недобоївська громада
Хотинський район, Чернівецька область

Участь у IV Форумі енергоефективного партнерства '18

За ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області “Агенція розвитку громад Буковини» та за підтримки програми "ULEAD з Європою" 27 квітня 2018 р. представники об'єднаних територіальних громад Чернівецької області мали можливість стати учасниками IV Форуму енергоефективного партнерства '18 ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад. В складі делегації від Недобоївської ОТГ у Форумі взяв участь заступник голови Андрій Дранчук.

На IV Форумі енергоефективного партнерства '18 ЕСКО піднімались такі важливі питання, як енергоефективність державних об`єктів, ЕСКО в районах та малих містах, нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках та інше. Учасники Форуму мали змогу ознайомитись з успішним досвідом ЕСКО-механізму.

На важливості розвитку сфери енергоефективності в країні наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. За його словами, кожен відсоток зменшення споживання по енергоносіям – це додаткові технології, робочі місця та зменшення валютного навантаження на бюджет країни.

Україна твердо крокує шляхом до енергонезалежності! Пріоритетною сферою для реформ у сфері енергоефективності залишаються житлові та громадські будівлі. Окрім житлового сектора, масштабна термомодернізація необхідна для бюджетної сфери. Це щонайменше 70 тис. дитсадків, шкіл, університетів, лікарень та інших установ, наголосив Голова Держенергоефективності Савчук Сергій.  Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності – енергосервіс та енергоменеджмент. 

?????????»?????° ?????? Vinogradova Raisa.?????????»?????° ?????? Vinogradova Raisa.



« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH