Недобоївська громада
Хотинський район, Чернівецька область

Бюджет участі - це шанс втілити свої ідеї по розвитку села!

Джерело (зображення): izbirkom.org.ua

У Недобоївській об’єднаній територіальній громаді запрацював Бюджет участі. Висування ідей та проектів, їх обговорення, голосування за найкращі з них охоплені всі населені пункти громади. Селяни повірили в те, що їх думка важлива, їх проекти варті уваги, реалізувати їх вони будуть спільними зусиллями, як і зберігати та примножувати надбане. Місцеві депутати обіцяють на цьому не зупинятися - якщо з`являтимуться соціально важливі для ОТГ проекти – в наступні роки бюджет буде збільшено.

У тих громадах, де підтримуються такі суспільно важливі ініціативи, зміцнюється довіра та повага громади до влади, яка спільними зусиллями вибудовує цікаві проекти.

Цільова програма «Бюджет участі Недобоївської об’єднаної територіальної громади» встановлює та регулює систему взаємодії влади Недобоївської ОТГ та її жителів щодо реалізації проектів за рахунок коштів бюджету ОТГ.

Процес партиципаторного бюджетування  (Бюджет участі) –це процес складання, розгляду, відбору, затвердження, виконання проектів, звітування про їх виконання.

Участь в цьому процесі можуть брати ініціативні жителі та групи громадян, громадські об’єднання та організації, інші інституції громадянського суспільства, які ведуть свою діяльність на території Недобоївської ОТГ.

З детальною інформацією про бюджет участі в Недобоївській ОТГ можна ознайомитись у розділі «Бюджет участі» на веб сайті громади http://nedoboivska.gromada.org.ua/.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH