Самостійні діти - самостійна громада

Недобоївська громада за співпрацею з Корпусом миру провели тренінги для дітей, з метою підвищення їх самостійності і активізації громади. Молодь з чотирьох сіл визначала проблеми громади і шляхи їх вирішення, в процесі роботи з тренером корпусу миру з питаннь молодіжного розвитку - Надією Артем'євою .

Ціль даного трейнінгу визначалася двома елементами, зокрема проектним менеджментом та активізацією громад. Організаторами були представники від громади - Андрій Дранчук та від Корпусу миру - Емілі Ессі.

Даний захід проходив  13 і 14 квітня . Молодь розповідаючи про захід говорила про отримані навички як про необхідні в процесі формування правельної політики громади і активізації активних громадян в громаді.