Відбулися збори жителів щодо створення в громаді кооперативу

4 квітня 2018 р. в межах реалізації проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання", що фінансується ЄС в межах ініціативи "Мери за економічне зростання" в Недобоївській сільській раді відбулись збори жителів всієї об’єднаної громади щодо створення в громаді кооперативу.

На зборах обговорили можливі напрямки діяльності майбутнього кооперативу серед яких є сушіння та заморожування фруктів і ягід, збут готової продукції, переробка молока, обробіток ґрунту. Створено ініціативну групу з п’яти осіб, яка має спільно з громадою визначитись з напрямом роботи кооперативу та рухатись у напрямку його реєстрації.

Світлина від Nelya Malko.