Відбулися збори жителів с.Ставчани

30 березня відбулися збори громадян с.Ставчани Недобоївської об'єднаної територіальної громади. Жителі заслухали звіт голови громади Юзви Ю.М. та старости села Січкаря В.Б, за виконану роботу 2017року. Громаду турбували такі питання: ремонт доріг, освітлення вулиць, та нова медична реформа.

В ході зборів виступили:
- завідуючий Ставчанської амбулаторії сімейного типу Вакарюк І.І висвітлив всі питання ,які турбували жителів с.Ставчани з різних питань медичної реформи.
- староста с.Долинян Дудчак В.Г висвітлила питання про роботу інспекторів і взаємодія їх з приватними підприємцями. На завершення зборів староста села подякував всім за плідну працю, підтримку та взаєморозуміння.

Альона Казанкова-Щербата

Світлина від Альони Казанкової-Щербатої.