Форум з пошуку партнерів в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020»

Представники Недобоївської ОТГ прийняли участь у форумі з пошуку партнерів, що пройшов у місті Кошице, Словаччина.

Форум відбувся в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» за підтримки TESIM (проект технічної підтримки впровадження та менеджменту програм прикордонного співробітництва).

Завдяки цьому заходу потенційні апліканти мають можливість знайти партнерів та налагодити відносини для підготовки спільних проектів.

Більше про Програму «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» та умови участі для прикордонних областей України тут -https://huskroua-cbc.eu/

HuSkRoUa