Створення робочої групи щодо формування Плану економічного розвитку громади

Недобоївська об’єднана територіальна громада стала учасником нового проекту Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Недобоївська ОТГ прийняла на себе зобов’язання активно сприяти економічному розвитку відповідно до найкращого європейського досвіду.        Першим і важливим кроком є розробка плану місцевого економічного розвитку. А для якісної підготовки цього документу необхідно створити робочу групу.

Тож, запрошуємо представників громадських об’єднань, бізнесу та всіх активних жителів сіл Недобоївської ОТГ стати учасниками цього проекту.

Для цього просимо до 17.00 год 24 липня 2017 р. подати свою кандидатуру. Зазначену інформацію надіслати на електронну адресу nedoboivtsi14@ukr.net, або за телефонами: 43134