Відбулась нарада керівників ОТГ області з керівниками профільних департаментів ОДА

06 квітня 2017 р. відбулась нарада керівників ОТГ області з керівниками профільних департаментів ОДА щодо нагальних питань функціонування громад та співпраці з органами виконавчої влади.

Йшлося і про запропонований ОДА оновлений Перспективний план формування територій громад, і обговорили питання планування та розробки проектів державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, і ДФРР, і проблеми, пов'язані з розподілом видатків за програмою "Доступні ліки". Зрозуміло одне: такі зустрічі потрібно проводити регулярно, аби питання, які виникають між представницькою та виконавчою владою в цей перехідний період, можна було оперативно вирішувати.

По підсумках наради що відбулася в Чернівецькій облдержадміністрації з головами ОТГ та експертами зрозуміло що є певні зауваження у вирішенні окремих проблемних питань між головами місцевих РДА та ОТГ!
Розглянули проект перспективного плану дооб'єднання населених пунктів області до існуючих ОТГ.
Загальна сума інфраструктурної підтримки ОТГ в Чернівецькій обл з Мінрегіонбуду в 2017 році становить 61 міліон гривень !
Успіху та розвитку !