Формування інвестиційних паспортів ОТГ

Дата: 25.01.2018 13:10

З метою покращення інвестиційної привабливості території громади Недобоївською сільською радою, Хотинського району, Чернівецької області, на даний час, проводяться роботи по створенню бази даних: підприємств, земельних ділянок комерційного призначення, та ділянок на яких в результаті зміни цільового призначення можливо буде розмістити виробничі потужності, створити нові робочі місця. Просимо власників підприємств та власників земельних ділянок комерційного призначення зацікавлених у продажі, оренді або інвестиціях розміщених на території нашої ОТГ звернутись у Недобоївську сільську раду. В базі даних ми хотіли б мати інформацію про розміри та розміщення земельної ділянки, наявні приміщення та їх технічний стан, контактний телефон власника, бажання власника здати об'єкт в оренду, продати чи залучити інвестора, фотографії об'єктів нерухомості розміщених на земельних ділянках. Детальна інформація про ваші об'єкти нам дасть змогу запропонувати інвесторам різні варіанти для входження на нашу територію, а контактна інформація дозволить звести Вас з інвестором для вирішення організаційних та фінансових питань.
Наше зацікавлення полягає в тому, щоб допомогти Вам ефективно використовувати вашу власність, щоб збиткові підприємства перетворити в потужні компанії, які в подальшому будуть наповнювати бюджет нашої громади та дадуть змогу створити комфортне життя для жителів громади і гарні умови для розвитку Вашого бізнесу. Для подання інформації про Ваш об’єк, заповніть опитувальник (https://rada.info/upload/users_files/04416884/5eae427fb1bd7b1362e719126c3e2f2d.docx) та надішліть на електронну адресу Недобоївської сільської ради - nedoboivtsi14@ukr.net. Фото без опису