В УДМС у Чернівецькій області можна отримати безоплатну юридичну допомогу

В Управлінні Державної міграційної служби України в Чернівецькій області в рамках Всеукраїнського тижня права надається безоплатна первинна правова допомога з питань реалізації і захисту прав людини у сферах міграції (імміграції та еміграції), протидії незаконній (нелегальній міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

Юридичні консультації можна отримати під час особистого прийому за адресою: м. Чернівці, вул. Шептицького, 25, каб. № 7.

Також потрібну інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії» УДМС у Чернівецькій області (0372) 55-04-61 та телефоном прес-служби УДМС у Чернівецькій області (0372) 59-16-79.

Джерело: http://hotyn.info