В НЕДОБОЇВСЬКІЙ ОТГ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ ТА РОЗВІЮВАННЯ МІФІВ НАВКОЛО НЕЇ

27 вересня 2017 року в селі Недобоївці, для сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та власників земельних паїв Хотинського району відбувся семінар на тему: «Земельна реформа. Міфи і реальність щодо зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення».

Захід відбувся за участі заступника директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Людмила Федірчик, представників Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, ГО «Буковинська асоціація сільськогосподарських дорадчих служб».

У рамках семінару модератор заходу – представник Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України Йосип Книжицький проінформував присутніх про законопроект «Про ринок земель». Прокоментував низку найпоширеніших міфів, які швидше вводять в оману, ніж проливають світло на майбутнє ринку землі, а також звернув увагу учасників семінару на нові можливості власників землі, на можливі шляхи розвитку сільських територій, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Також заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Федірчик ознайомила присутніх з програмами державної підтримки сільгосптоваровиробників в 2017 році. Посадовець звернула увагу на пошук нових ринків збуту продукції та необхідності кооперування виробників для виходу на міжнародні ринки.