"Проведено фокус-групу щодо організації ефективної системи енергоменеджменту в громаді"

Для посилення ефективності управління енергією на місцевому рівні Західноукраїнський регіональний навчальний центр (ЗУРНЦ) проводить дослідження та оцінку потреб об’єднаних територіальних громад у 414 ОТГ, в яких призначені або уже відбулися перші вибори.

Пов’язане зображення

Опитування проводиться з метою дослідження потреб об`єднаних територіальних громад щодо підвищення їх спроможності управляти енергією на місцевому рівні. За результатами дослідження буде підготовлено рекомендації щодо співпраці Програми «U-LEAD з Європою» з ОТГ у сфері енергоефективності.

Опитування включає декілька складових, в тому числі заповнення онлайн-питальника та проведення фокус груп з метою виокремлення переліку актуальних питань в сфері енергоефективності для посилення цього компоненту роботи в об’єднаних територіальних громадах. Опитування складається з кількох блоків, в тому числі про спроможність громади організувати ефективну систему енергоменеджменту, запровадити енергомоніторинг, брати участь в міжнародних програмах та проектах по енергоефективності тощо.

28 квітня 2017 року експерт ЗУРНЦ Любомир Покотило провів фокус групове дослідження з представниками Недобоївської об’єднаної територіальної громади. Результати цієї роботи будуть використані для розробки нових програм у сфері енергоефективності для об’єднаних територіальних громад всієї України.