Недобоївська громада
Хотинський район, Чернівецька область

Новини

Маркетингове просуваня громади

Дата створення: 15:55 03.08.2018

1 серпня в межах ініціативи «Мери за економічне зростання» у м.Київ відбувся тренінг для громад – підписантів з питань маркетингу та брендування територій. Глобальні тенденції задають напрями змін у всьому світі: відбувається зміна цінностей, змінюється світогляд та спосіб життя, виникає потреба балансування економіки, екології, соціальних питань з метою забезпечення тривалого сталого розвитку. Це впливає на інвестиційні рішення.

Увага, оголошення!

Дата створення: 08:58 01.08.2018

У зв'язку з погодними умовами, адміністрація Недобоївської ОТГ рекомендує ознайомитись  з рекомендаціями щодо попередження гострих кишкових інфекційних хвороб серед населення, пов'язаних з водним фактором, передачі збудника інфекції на потерпілих територіях внаслідок повені. Текст рекомендацій

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата створення: 12:07 30.07.2018

В  рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»,  оголошується  конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора офісу Центру економічного зростання Недобоївської об`єднаної територіальної громади.

Відлючення газопостачання

Дата створення: 12:04 30.07.2018

Увага !  З 01.08.2018р.  о 9.00 по 02.08.2018р. до 15.00 буде відключено газопостачання в селах : Недобоївці , Ставчани , Долиняни ,у зв'язку з технічними роботами.

ШУКАЄМО РІШЕННЯ ДЛЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата створення: 17:32 27.07.2018

Недобоївська громад рухається в рамках виконання заходів проекту ЄС "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання".Оголошено тендер на проведення будівельних робіт в приміщенні центру економічного зростання громади, який стане комунікаційним майданчиком для активної молоді  та бізнесу. 

Розпочалося голосування за проекти в рамках "Бюджету участі"

Дата створення: 11:27 27.07.2018

З 27.07.18 розпочинається голосування за проекти в рамках програми "Бюджет участі"!!! В кожному селі в адміністративних приміщеннях ( приміщеннях сіль рад) створені умови для ознайомлення з проектами які написані односельчанами з метою виправлення проблем які нагальні в житті людей. По кожному селу виставлені ряд проектів та їх короткий опис  для ознайомлення , та бюлетні для голосування. Проголосувати може особа віком від 6 років яка проживає на території села  . Голосування проводиться до 31.08.2018.

Перший всеукраїнський фестиваль «Золота гармонь Уманщини»

Дата створення: 16:36 19.07.2018

Перший всеукраїнський фестиваль «Золота гармонь Уманщини»        Літо -чарівна пора  відпочинку біля моря , річки  поїздки дітвори  в табори по Україні  та більшість учасників  зразкового аматорського  ансамблю «Гармошкарі», який  функціонує при Недобоївському СБКДВНТ  знайшов шлях для  відпочинку дарувати  людям добро  та радість.  Завдяки поїздки , які вони здійснюють та популяризуючи гру  на народному інструменті  гармоні. Колектив  побував  в місті  Кам’янець-Подільську  на IV  FOLK-FEST «Нетлінна  спадщина глибин Дністра». Приймали участь  у святкуванні         565-річниці  від першої  згадки  в літописі  про місто Новоселиця,  святкуванні  дня села  в Новому -Киселеві Кіцманського району , колектив став учасником  XXIX  міжнародного фольклорного фестивалю  «Буковинські зустрічі» м. Чернівці. 14 липня 2018р. побували  на I Всеукраїнському  фестивалі «Золота гармонь Уманщини» який проходив  в селі Радиківка Уманського району , Черкаської області. У фестивалі  брали участь  близько 250 гармоністів з усієї України, Білорусії ,Росії  демонстрували  творче багатство  нашої землі гру на гармошці.

Управління проектами

Дата створення: 16:51 18.07.2018

Кафедра управління проектами та безпеки підприємництва факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича здійснює набір на підготовку фахівців за магістерським рівнем освіти зі спеціалізації «Управління проектами (Проектний менеджмент)» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі бакалавра, спеціаліст, магістра будь-яких спеціальностей.

Відвідування кооперативів Чернівецької області в рамках проекту

Дата створення: 15:48 16.07.2018

Нам часто здається, що щось добре працює десь далеко, а в нас це просто неможливо… При цьому деколи навіть не уявляємо, а що є у нас, в межах власного району та області.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH