Недобоївська громада
Хотинський район, Чернівецька область

Новини

У Недобоївській ОТГ презентовано результати опитування щодо рівня довіри громади до місцевої влади, проведене українсько-норвезьким проектом

Дата створення: 19:55 09.02.2018

9 лютого у Недобоївській ОТГ презентовано результати опитування щодо рівня довіри громад до місцевих органів влади, проведеного в рамках україно-норвезького проекту "Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", який реалізується Асоціацією міст України та Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад у співпраці з Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень при фінансуванні Міністерством закордонних справ Норвегії.

Через негоду заборонено рух на автошляхах у двох областях, в одній – обмежено

Дата створення: 12:42 09.02.2018

У Чернівецькій області насипало до 35 см снігу. Синоптики облгідрометцентру кажуть, що це був найсильніший снігопад цієї зими

Об’єднані громади Буковини отримають від ЄС 587 тис. євро для підтримки економічного розвитку

Дата створення: 14:41 08.02.2018

Десять об’єднаних громад Чернівецької області мають змогу отримати кошти Європейського Союзу на створення мережі підтримки бізнесу, формування кооперативів, підвищення фахового рівня представників малого бізнесу. Це стало можливим завдяки проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», який презентували асоціація органів місцевого самоврядування  Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» та об’єднані громади – члени асоціації 8 лютого 2018 року у Чернівцях. Проект фінансується Європейським Союзом в межах ініціативи «Мери за економічне зростання».

Формування інвестиційних паспортів ОТГ

Дата створення: 13:10 25.01.2018

З метою покращення інвестиційної привабливості території громади Недобоївською сільською радою, Хотинського району, Чернівецької області, на даний час, проводяться роботи по створенню бази даних: підприємств, земельних ділянок комерційного призначення, та ділянок на яких в результаті зміни цільового призначення можливо буде розмістити виробничі потужності, створити нові робочі місця. Просимо власників підприємств та власників земельних ділянок комерційного призначення зацікавлених у продажі, оренді або інвестиціях розміщених на території нашої ОТГ звернутись у Недобоївську сільську раду. В базі даних ми хотіли б мати інформацію про розміри та розміщення земельної ділянки, наявні приміщення та їх технічний стан, контактний телефон власника, бажання власника здати об'єкт в оренду, продати чи залучити інвестора, фотографії об'єктів нерухомості розміщених на земельних ділянках. Детальна інформація про ваші об'єкти нам дасть змогу запропонувати інвесторам різні варіанти для входження на нашу територію, а контактна інформація дозволить звести Вас з інвестором для вирішення організаційних та фінансових питань. Наше зацікавлення полягає в тому, щоб допомогти Вам ефективно використовувати вашу власність, щоб збиткові підприємства перетворити в потужні компанії, які в подальшому будуть наповнювати бюджет нашої громади та дадуть змогу створити комфортне життя для жителів громади і гарні умови для розвитку Вашого бізнесу. Для подання інформації про Ваш об’єк, заповніть опитувальник (https://rada.info/upload/users_files/04416884/5eae427fb1bd7b1362e719126c3e2f2d.docx) та надішліть на електронну адресу Недобоївської сільської ради - nedoboivtsi14@ukr.net. 

В УДМС у Чернівецькій області можна отримати безоплатну юридичну допомогу

Дата створення: 12:17 15.12.2017

В Управлінні Державної міграційної служби України в Чернівецькій області в рамках Всеукраїнського тижня права надається безоплатна первинна правова допомога з питань реалізації і захисту прав людини у сферах міграції (імміграції та еміграції), протидії незаконній (нелегальній міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

Договір про співробітництво територіальних громад

Дата створення: 10:36 22.11.2017

Запрошуємо  до громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів між Недобоївською ОТГ, Рукшинською ОТГ, м.Хотин. Обгворення триватиме до 15 грудня 2017 року.

В НЕДОБОЇВСЬКІЙ ОТГ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ ТА РОЗВІЮВАННЯ МІФІВ НАВКОЛО НЕЇ

Дата створення: 10:45 05.10.2017

27 вересня 2017 року в селі Недобоївці, для сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та власників земельних паїв Хотинського району відбувся семінар на тему: «Земельна реформа. Міфи і реальність щодо зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення».

Форум з пошуку партнерів в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020»

Дата створення: 14:35 28.07.2017

Представники Недобоївської ОТГ прийняли участь у форумі з пошуку партнерів, що пройшов у місті Кошице, Словаччина. Форум відбувся в рамках Програми прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» за підтримки TESIM (проект технічної підтримки впровадження та менеджменту програм прикордонного співробітництва). Завдяки цьому заходу потенційні апліканти мають можливість знайти партнерів та налагодити відносини для підготовки спільних проектів.

Створення робочої групи щодо формування Плану економічного розвитку громади

Дата створення: 14:17 03.07.2017

     Недобоївська об’єднана територіальна громада стала учасником нового проекту Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Недобоївська ОТГ прийняла на себе зобов’язання активно сприяти економічному розвитку відповідно до найкращого європейського досвіду.        Першим і важливим кроком є розробка плану місцевого економічного розвитку. А для якісної підготовки цього документу необхідно створити робочу групу.

Відбулось навчання для старост (фотозвіт)

Дата створення: 10:14 22.06.2017

20 червня 2017 року в Чернівцях  за організаційної підтримки Агенції розвитку громад Буковини  відбувся  семінар у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA). Участь у заході взяли старости об’єднаних громад області та представники громадських організацій. Недобоївську громаду представляли: староста с.Керстенці Проскурняк Вікторія Олександрівна, староста с.Долиняни Дудчак Валентина Григорівн та староста с.Ставчани Січкар Василь Борисович.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH